1-lotus-opt-1

 

معماری باستان شناسی و فستیوال طراحی و مرکز خرید Lotous از شما دعوت میکنند تا در متراژی 10 هکتاری پاویونی طراحی کنید که میزبان رویداد های پر اهمیت زندگی تان باشد. این پاویون باید بتواند در محلی مناسب در رویدادهایی مثل کنفرانس ها، عروسی ها، مهمانی ها میزبان تعداد زیادی از افراد باشد. پاویون طراحی شده باید پاسخگوی نیازهای اولیه ای باشد که در ادامه متن ذکر می شوند.

از آنجایی که این پاویون تنها بخشی از زمین را اشغال خواهد کرد، از شرکت کنندگان دعوت می کنیم سایت مورد نظر را طراحی کنند. شرکت کنندگان می توانند با در نظرگرفتن سایر پتانسیل های سایت و کاربری پاویون، فضاهای دیگری هم در سایت طراحی کنند. ویلاها یا اتاق هایی اجاره ای برای گذراندن شب، کلسیا، رستورانی در یک مزرعه، دریاچه تفریحی، اسپا، فروشگاه برای خرید سوغاتی و … مثال هایی از برای این فضاها هستند.

پروژه های مسابقه طراحی پاویون و مستر پلن Lotous

  • پاویونی طراحی کنید که در عین آیکونیک بودن اجرایی هم باشد. علاوه بر این پاوین کلیسایی طراحی کنید که پاسخگوی نیازهای گفته شده باشد.
  • به سایر پتانسیل های منطقه، پایداری و سازگاری طرح پیشنهادی با فضاهای اطراف توجه داشته باشید.
  • برای توسعه این 10 هکتار یک مستر پلان اجرایی ارائه دهید. طرح پیشنهادی باید نمایش دهنده مشخصات کاویته باشد. و در عین حال برای فضاهایی که در اطرافش قرار دارند، موقعیت های اقتصادی ایجاد کند.

جوایز مسابقه طراحی پاویون و مستر پلن Lotous

جوایز این مسابقه در مراسم بزرگداشت معماری باستانی در 28 بهمن، 1397 اهدا خواهند شد. حداقل یکی از اعضای تیم باید برای تحویل گرفتن جایزه نقدی در این جشن حضور داشته باشد. در غیر این صورت این مبلغ به آنها تعلق نخواهد گرفت.

برنده مسابقه طراحی پاویون و مستر پلن Lotous 150,000 پزوی فیلیپین دریافت می کند. و موقعیتی خواهد داشت تا برای اجرای طرحش با Lotous همکاری کند.

رتبه دوم این مسابقه 30,000  پزوی فیلیپین دریافت می کند.

شرایط شرکت در مسابقه طراحی پاویون و مستر پلن Lotous

  • دانشجویان و متخصصان می توانند برای شرکت در این مسابقه اقدام نمایند.
  • هر تیم باید حداقل از سه نفر تشکیل شده باشد. حداقل یکی از این اعضا باید متخصص باشند. دانشجویان شرکت کننده باید از راهنمایی های یک استاد استفاه کنند.

تقویم زمانی مسابقه طراحی پاویون و مستر پلن Lotous

شروع مسابقه: 9 مهر، 1397

آخرین فرصت برای ثبت نام: 24 آذر، 1397

آخرین فرصت برای ارسال آثار: 25 دی، 1397

معرفی رتبه های برتر: 2 بهمن، 1397

مراسم اهدای جوایز: 28 بهمن،1397

 

منبع فراخوان